teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
1kyTags: 1ky, 1 Ky, 1-Ky, Kreshnik Jupolli
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
1ky është një këngëtar jo shumë i njohur. Kreshnik Jupolli i njohur 1-Ky ka lindur ne Prishtinë, ku jeton dhe studion. Ai vijoj mesimet ne shkollen fillore "Dardania" ne Prishtinë, si dhe shkollen e mesme e perfundoj ne Gjimnazin natyror "Xhevdet Doda". Ai njihet per bashkpunimet e tij me kengetare te tjere si Casper, Nescho etj. Kreshniku muziken e ka si hobi dhe veqohet per talentin e tij sidomos neper refrene te kengeve.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  28

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto