A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
2 LifeTags: 2 Life
2 Life është një grup muzikor jo shumë i njohur. 2-LIFE eshte nje Grup Rap nga kosova i cili perbehet nga dy antar Milot RAÇI dhe ilir ISUFI. Jane ne pergaditje te albumit t`par i cili do te ket keng me tema reale, dot ket keng per clube. Jane ne pergaditje edhe te nje kenge bashkpunime qe pritet qe te jet pjesmarrse ne ndonje festival gjat keti viti. Pritet pas realizimit te ketyre planeve qe te behet edhe nje video klip dhe te jen pjesmarrs ne Tv shqiptare... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  33


Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto