teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
A.B.ITags: A.B.I., A.B.I Comrades, Abi, A.B.I
A.B.I është një grup muzikor i njohur. Ne ket grup bejn pjes Bx-a, JimmyKova, Pejoni o39, Bigg AL dhe Canz Te cilet ben edhe albumin "A.B.I IS BACK" po ashtu ben edhe nje vidoklip.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2 :: Qetu Na Ki ::  
 :: Iz Back ::  
 :: Na Jem A.B.I ::  
 :: Konsulmojm Problem ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto