teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
A LocTags: A Loc, A-Loc
Vendlindja: Shkup    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç  
A Loc është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i tij i artit eshte A LOC dhe rrejdh nga emri i tij i vertete qe eshte Arlind Loku. Ka lindur dhe jeton ne Shkup.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.6 / Votuan:  5 :: 100 Vjet N`harres ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto