Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Acarusi

Tags: Acarusi, Amarildo Dulla

Vendlindja: Elbasan   
Acarusi është një këngëtar jo shumë i njohur. Emri i vertet Amarildo Dulla, Lindur dhe rritur ne Elbasan. Pseudonimi: Acarusi. Merret me muzik lloji Hip-Hop....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 teksteshqip.com © 2007 - 2017