Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adalena Seferi

Tags: Adalena Seferi, Adalena, Lena

Vendlindja: Tepelene    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Adalena Seferi është një këngëtare dhe autore këngësh e njohur. Adalena Seferi, njohur me emrin e artit Lena, eshte nje kengetare e re e cila po debuton fuqishem ne tregun muzikor shqiptar. Jeta e saj ka qene nje lum aventurash, cilesi te cilen ia njohin personat e afert. Kontakti i saj me muziken nis ne moshen 17 vjecare ku ajo largohet nga qyteti i saj i lindjes Tepelena per ne Tirane. Ne nje nga klubet e shumta me muzike, qe Tirana ka, zbulohet dhe talenti i Adalenes. Ndonese shume e kerkuar ne Shqiperi...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  5 / Votuan:  9teksteshqip.com © 2007 - 2017