Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Adelina Tahiri

Tags: Adelina Tahiri

Vendlindja: Shkup      Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Dashi  
Adelina Tahiri është një këngëtare shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Me nje karriere te gjate ne skene ajo ia ka arritur qellimit te saj dhe ka fituar shume zemra te rinjsh te cilet e admirojne Adelinen pa fund. Fama e saj do te merrte permasa me te medha ne pjesemarrjen e saj per here te pare ne Festivlalin me te ndjekur ne Shqiperi “Top Fest 5″ ku e cila u prezantua me kengen e saj te titulluar “Me Trego” kenge e cila u kthye ne nje hit te atij viti. Nje vit me pas Adelina do te ishte perseri pjesemarrese po ne...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Adelina Tahiri ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  4.8 / Votuan:  448

Ani Ani (2015)

Nuk Jam Penduar (2010)

Eliksir (2008)Ma Mirë Pa Ty
Ani Ani
Mos Me Duaj Sot
Narcizoid
Manipulator
Mjaft
S'je I Pari
Heart On Fire
Vuaj
Triljoner

» Dërgo Një Këngë »

Përkthime 
teksteshqip.com © 2007 - 2017