A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Afrore HaliliTags: Afrore Halili
  Mosha: 22 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Afrore Halili është një poete jo shumë e njohur. Poezi ka fillu të shkruan qe nga femijerija por nga viti 2011. filloj të i bën publike në channel të saj zyrtar në youtube. Pastaj filloj bashkpunimi me grupin Llapjan "ToQKaT" në vitin 2012 me kengen "Larg teje". Pas kësaj vazhduan bashkpunimet më njerin nga kengetaret e grupit "Toqkat" (Ligji i KadiriT) me këngët "Kujtimet" dhe "Ta takoj". Kënga e fundit e shkruar nga Afrore është prap e kënduar nga ToQKaT dhe quhet "Na ndan" në vitin 2014.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Afrore Halili ka këto rrjete sociale:


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Voto