teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Aida DoçiTags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida
Vendlindja: Prishtine    Jeton dhe vepron në        Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Aida Doçi është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë pop & popullore. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloj ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural aty u renditen ne finale ne vendin e 3. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin ku e projektun albumin e pare me covera.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Aida Doçi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  92Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Ndjese ::  
 :: A Je Mire ::  
 :: Rren ::  
 :: Pe Du ::  


Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto