teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
BiografiaTags: Aida Doci, Aida Doçi, Aida Doqi, Aida
  • Rrjetet Sociale:
  • Official Facebook Profile
  • Official Youtube Channel
  • Official Facebook Profile
  • Official Instagram
  • Official Facebook Profile


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  93


Aida Doçi

Vendlindja: Prishtine  
Jeton dhe vepron në  
Mosha: 21 Vjeç
Ditëlindja: 07 Shtator 1995
Shenja e Horoskopit: Virgjeresha
Këndon kryesisht: Popullore Moderne Popullore Dasmash Pop Popullore Vajtuese
Rryma të tjera: Tallava

Aida Doçi është një këngëtare e njohur. Studioi shkollen fillore ne Gjergj Fishta, shkollen e mesme ne Sh.M.E Gjin Gazulli ne Prishtine. Karrieren muzikore e filloj ne X Faktor Albania 2013 me grupin Natural aty u renditen ne finale ne vendin e 3. Per shkaqe te largesise mes vajzave grupi u nda dhe secila vazhduan single. Aida nen menaxhimin e Naser Gashit filloi bashkpunimin me Chipsin ku e projektun albumin e pare me covera.

» Dërgo Korrigjime »


Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto