A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kerko Video

Aida Doçi - A E Din Sa Shume Te Dua


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.3 / Votuan:  12Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A E Din Sa Shume Te Dua" kënduar nga Aida Doçi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgoni Tekstin


Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Nadi. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

NADI
A e din sa shum te dua ?
Pa ty jeten nuk e dua nuk nuk nuk nuk nuknuknuknuk.
A e din sa shum te dua ?
Ae din a e din ?
PA ty jeten nuk e dua ?
A e din ae din ?


trtrtrtrtrtrtrT

GAZU
Un ta fala zemren ti me fale shpirtin
Pra te dua zemra ime deri sa te kem jeten time
Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh
Bukur princesh

Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh
Bukur princesh

NADI x2
A e din sa shume te dua ?
Ae din ae din ?
Pa ty jeten nuk e dua.
Ae din ae din ?

TRTRTRTRTR

GAZU
Ti je drit ne syt e mi qe ndriqon ne shpirtin tim
Ti je djell qe me ngroh zemren time ke veq ti
Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh
Bukur princesh

Baby ty te kam jet ty te kam perqef
Ti po dukesh bukur princesh

BABO TARABUKAT GOOOOOO
TARABUKAAAAHH
TARABUKAAAAH
sampaseee

NADI x2
A e din sa shum te dua ?
Ae din a e din ?
PA ty jeten nuk e dua ?
A e din ae din ?

Loading...Kalendari
23/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Diellza Kolgeci
Diellza Kolgeci
39 vjeç
Xheroo
Xheroo
31 vjeç

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Dafina Zeqiri

  Majki

  Capital T

  Gent Fatali

Voto