A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Live Video

Aida Doçi - Dashuria


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6


E ndryshove jeten time dhe vazhdove ti
Une jetoja me genjeshtra dhe jetoja si nje mrekulli
Aaa dy pika dashurie iiii kur mi jepje ti
Aaa une kisha gjithcka aaa kur te kisha ty pran
Saa e dhimshe duket jeta kur ske dashuri
Je semur dhe ndihesh vetem por nuk ke njeri
Syte shohi vetem uren eresir pa drite
Une jetoj me gjysem jete tjetren e ke ti
Ne pasqyr shikoj veten dhe shikoi tjetr njeri
koha iken mbeten vetem mbetem vetem pa asnje motiv
Aaa dy pika dashurie iii kur mi jepje ti
Aaa une kisha gjithcka aaa kur te kisha ti pran
Sa e dhimshe duket jeta kur ske dashuri je semur e ndihesh vetm por nuk ke njeri
Syt te shohin vetem uren eresir pa drite
Une jetoj me gjysem jete tjetren e ke ti :X2


Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto