teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Albi LushiTags: Albi Lushi
Vendlindja: Kavajë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 27 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Albi Lushi është një poet jo shumë i njohur. Lindi në qytetin e Kavajës ku kreu shkollën fillore dhe gjimnazin Aleksandër Moisiu. Studimet e larta i kreu në fakultetin ekonomik në degën Ekonomia dhe e drejta. 2011-2015 anëtar i këshillit bashkiak Kavajë Drejtues në disa institucione. Libri i parë është përmbledhja me poezi "Gjysma ime ngeli peng" në vitin 2015.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1
Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto