A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Andi ShkozaTags: Andi Shkoza
Vendlindja: Tirane      Mosha: 40 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Andi Shkoza është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë etnike. U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge mjaft te pelqyeshme. Andi Shkoza është këngëtar i muzikës së lehtë dhe muzikës popullore qytetare. Karriera e tij ka nisur rreth 20 vite më përpara duke sjellë për publikun këngë Hite për kohën kur janë publikuar.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Andi Shkoza ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  13Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »

Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto