teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
B FreshTags: B Fresh, B.Fresh, B-Fresh, B.Fresh
Jeton dhe vepron në        Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
B Fresh është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emri i tij i vertet eshte Besian Zharku. Ai ka lindur dhe eshte rritur ne Suedi. Pas shume vitesh eshte ktyer ne Ferizaj te Kosove. Ai zoteron disa si gjuhen Shqipe, Angleze dhe Suedeze.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto