A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
BeyonceTags: Beyonce, Beyoncé Knowles
Vendlindja: Houston    Jeton dhe vepron në        Mosha: 35 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Virgjeresha  
Beyonce është një këngëtare e huaj shumë e njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Beyonce Giselle Knowles filloi të këndonte në moshën 7 vjeçare. Në moshë të re ajo merrej me kërcim dhe këndonte në kishë. Beyonce dhe kushërira e saj Kelly Rowland u takuan me Latavia Robertson dhe së bashku me Letoya Lucket krijuan grupin Destinys Child. Grupi u shfaq për herë të parë në vitin 1990 dhe në një periudhe 10 vjeçare shiti 33 milionë kopje në botë dhe fituan shumë çmime Grammy. Në 2001-shin Beyonce luajti disa role në filma dhe u bë... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  12

» Dërgo Një Këngë »


 :: Crazy In Love ::  
 :: Halo ::  
 :: If I Were A Boy ::  
 :: End Of Time ::  
 :: Drunk In Love ::  
 :: I Was Here ::  
 :: Who Run The World(girls) ::  
 :: Broken Hearted Girl ::  
 :: Love On Top ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto