A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
News

2 Fjalë Për Klipin E Ri "Eja Eja” Nga Butrinti


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  13

[18-10-2015]
Talenti i ri Butrint Imeri sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri "Eja eja". Ndonëse i ri në moshë ai po arrin të kap mjaft mirë tregun e muzikës.

Muzika është punuar nga Cekic Beats, e ndërsa tekstin e ka shkruar Vig Poppa.

Videoklipi është punuar nga Entermedia, ndërsa ky projekt vjen pas bashkpunimit të tij mjaft të suksesshëm me DJ Blunt & Real 1.
 (B.A/Teksteshqip.Com)


      Butrint Imeri - Eja Eja [Teksti dhe Klipi]


Loading...


Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto