teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
CadoxTags: Cadox
Vendlindja: Gjilan      Mosha: 23 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Akrepi  
Cadox është një këngëtar i njohur. Suad xhaferi i njohur si (Cadox) prejardhjen e ka prej fshatit Novosell komuna e bujanovcit. Cadox Me Muzik dhe me zhandrrin etij rap hip hop kafilluar karrijeren qysh nga viti 2008 dhe ka aférsisht 30-40 kang mos ma teper sepse disa jan zhdukur nga arkivi po gjinden disa naper web faqe te ndryshme Cadox ka bashkpunime me repera te ndryshem dhe priten ende bashkpunime ma te mira me repera té ndryshem thenja e preferuar si e qdo reper... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Cadox ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  6 :: Gaca Ra Ntok ::  
 :: Venit ::  
 :: Je Suis Un Soldat ::  


Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto