teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

CAPITAL-T :: NEWS


Capital-T, “Njė ėndėrr” Me Alban Skėnderaj


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  36

[23-04-2013]
Kėnga “Mos harro”, e sjellė kėto ditė nga reperi i njohur kosovar, Capital-T, ėshtė duke u pritur shumė mirė, ndėrsa nė Top Kosova Radio ėshtė njė nga kėngėt mė tė dėgjuara.

Capital-T ka bėrė tė ditur se ėshtė nė pėrfundim tė xhirimeve tė videos pėr kėngėn e re “Njė ėndėrr” e cila pritet tė publikohet sėshpejti.
Reagimi i fansave nė lidhje me kėtė lajm ka qenė i menjėhershėm duke e shndėrruar kėtė lajm nė njėrin prej postimeve mė popullore nė Twitter.Kėnga “Njė ėndėrr” vjen kėto ditė me njė video, nė bashkėpunim me kėngėtarin e njohur, Alban Skėnderaj. Teksti ėshtė i bukur dhe me ide tė tė dy artistėve, ndėrsa flitet se kėnga ėshtė mjaft cilėsore dhe nuk ka tė bėjė me komercializmin.

Ndėrkohė koncertin e radhės Capital-T do ta mbajė nė Gjermani ku ėshtė i ftuar nė klubin “Golden Time” nė Neuss.
 (Orainfo)

      Alban Skėnderaj - Njė Ėndėrr (Feat. Capital-T) [Teksti dhe Klipi]
Kalendari
30/10/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Leonard Bombaj
Leonard Bombaj
50 vjeē

Votimi i Javes
   27 Tetor - 2 Nentor 2014

Kengetari Me I Mire Pop-R&b

  Lyric Master

  Alban Skenderaj

  Shkumbin Ismaili

  Vedat Ademi

  Blero

  Yll Limani

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra