teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Cappa'lTags: Cappa'l, Cappa.L, Cappa L, Cappa-L, Lulzim Jakupi
Vendlindja: Lipjan   
Cappa'l është një këngëtar jo shumë i njohur. Lulzim Jakupi i Njohur si Cappa'L eshte Reper nga Lipjani. Ai eshte shoke me MAkaveli-n & BlackTiger E Reppera te tjere nga Lipjani , Ai eshte ne Grupin RadicaLRecords BAshk me $kodro dhe repera te tjere.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Cappa'l ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto