teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Captious KidiTags: Captious Kidi, Captious, Alkid Qytyku
Jeton dhe vepron në        Mosha: 21 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Captious Kidi është një këngëtar jo shumë i njohur. Alkid qytyku ose sic njihet me emrin Captious Kidi kendon Pop & R&B. Jeton ne qytetin Elbasanit.... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Captious Kidi ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto