A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
ClaydeeTags: Claydee, Claydee Lupa, Klejdi Lupa, Klajdi Lupa, Kleidi, Llupa
Vendlindja: Tiranë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 31 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Claydee është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë ritmike moderne. Claydee, ose ndryshe Klejdi Lupa, lindi në Tiranë në vitin 1985 dhe që në moshën katër vjeçare zhvendoset me familjen në Athinë. Me mbarimin e shkollës së mesme, fillon studimet për Audio Engineering dhe e përfundon atë në vitin 2006. Në vitin 2008 fillon punë në një televizion muzikor, punë e cila i ndryshon dhe jetën përsa i përket karrierës muzikore. Gjatë viteve në vijim, eksperimentonte me muzikën duke kombinuar talentin me aftësitë muzikore... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Claydee ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  99 :: Who ::  
 :: Senorita ::  
 :: Hey Ma ::  
 :: Tonight ::  
 :: Come To Papa ::  
 :: Because Of You ::  
 :: Sexy Papi ::  
 :: Mamacita Buena ::  
 :: Watching Over You ::  
 :: Do It ::  


Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto