teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Daim LalaTags: Daim Lala, Damil Lala
  Mosha: 30 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Daim Lala është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Eshtë këngëtar shumë i njohur, njihet për zërin më freskues nga tjerët, këngët që i këndon dhe i interpreton ai gjithmonë pëlqehen nga publiku.Është fjala për këngëtarin e njohur tashmë Daim Lala që kur ishte i vogël rrugën e muzikës e ka ndjekur prej atëherë kur filloi të shkruante tekste dhe kur u rrit filloi të këndojë dhe u bë njëri ndër këngëtarët më të dëgjuar si nëpër dasma dhe në ahengje të ndryshme. Është nga Kosova ose më saktë nga Gjak... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  85Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Xhelozoj ::  
 :: Falje S'ka ::  
 :: Fundi Im ::  
 :: Dridhe Belin ::  
 :: Çika Çika ::  
 :: Te Dua Shpirti Im ::  
 :: Jam Merzit ::  
 :: Ani Ani ::  
 :: Lamtumir ::  
 :: Dashnin Na Ndan ::  

Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto