A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Diana TahiriTags: Diana Tahiri
Vendlindja: Maqedoni    Jeton dhe vepron në        Mosha: 11 Vjeç  
Diana Tahiri është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë junior. Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.6 / Votuan:  15


Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto