A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Official Video


Dida, Cela E Kovaci - Këngë Për Hasan Fazlin 1


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Këngë Për Hasan Fazlin 1" kënduar nga Dida, Cela E Kovaci.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dida, Cela E Kovaci i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.

Dida, Cela E Kovaci - Këngë Për Hasan Fazlin 1
(Nëse Keni)


(Mund të lihet bosh)


Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto