teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
MajkTags: Majk, Dr.Mic, Dr. Mic, Dr Mic, Kastriot Rexha
Vendlindja: Prishtine    Jeton dhe vepron në        Mosha: 26 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
Majk është një këngëtar shumë i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Reperi Kastriot Rexha i njohur si Majk, kreu shkollen fillore ne sh.f."Ismail Qemaili" kurse ate te mesmen ne "Gjin Gazull". Enderra e tij te cilen e ka realizuar tash me eshte te qenurit nje reper famshem kosovar,e njohin e adhurojn dhe e degjojne pothuajse te gjithe. Ne vitin 2005 formoi grupin TDS i cili tani eshte i perber nga Kastrioti(Majku) dhe Onati me te cilet ka arritur ne suksese mjaft te mëdha sidomos viteve te fundit me bashkpunim... >> Lexo gjithë biografinë >>
  • Majk ka këto rrjete sociale:


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  659
» Dërgo Një Këngë »


 :: Fund ::  
 :: Dashni ::  
 :: S'jena Mo ::  
 :: Kcen ::  
 :: Sa Dit Sa Net ::  


Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Voto