A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
E-NastickTags: E-Nastick
E-Nastick është një këngëtar i njohur. Reperi E-Nastick jeton në Munih të Gjermanisë. Ai i ka bërë ‘diss’ reperit të njohur nga Shqipëria, Noizy dhe kënga e cila është kompletuar me videoklip titullohet “Silence”. Mësohet se problemi mes dy këngëtarëve kishte nisur në një klub në Munih, në ditëlindjen e boksierit kosovar Robin Haxhi Krasniqi, ku ishin të ftuar të dy reperët. Zënka në mes tyre ka bërë që E-Nastick, i cili është me origjinë nga Rahoveci, t’ia dedikojë një këngë Noizyt, ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3 / Votuan:  4 :: Silence (Noizy Diss) ::  
 :: Vllavrasje ::  
 :: Shum Sheik ::  
 :: Projektil 4 Life ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto