SHARE:
  Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Edmond Zhulali

Tags: Edmond Zhulali

Edmond Zhulali është një autor këngësh shumë i njohur. Edmond Zhulali është kompozitor dhe autor tekstesh nga Shqipëria. Ai ka kompozuar këngë të ndryshme shqiptare për festivale të ndryshme si Kënga Magjike, Eurovizioni etj....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  3.3 / Votuan:  11


teksteshqip.com © 2007 - 2017