teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

EDONA LLALLOSHI :: NEWS


Edona Llalloshi Pėrgatitet Pėr Njė Videoprojekt Tė Ri


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2

[08-09-2012]
Edona Llalloshi vazhdon tė jetė njėra nga kėngėtaret mė tė kėrkuara. Ndonėse stili dhe interpretimi i saj bėnė qė ajo tė adhurohet nga tė gjithė. Edona pas suksesit tė kėngės "E vėrtetė" dhe pas lansimit tė albumit live, ka nisur pėrgatitjet pėr njė videoprojekt tė ri muzikor pėr tė cilin thotė se ėshtė duke punuar shumė.

"Kam nisur pėrgatitjet pėr projekte tė reja muzikore, por megjithatė kėnga e vėrtetė dhe albumi mė kanė sjellė mjaftė suksese", ka thėnė ajo pėr "Zėri". Edhe kjo verė ka qenė mjaftė e ngjeshur pėr kėngėtaren e cila nė bėnė tė ditur se ka pėrfunduar sezonin e verės me mjaft suksese. Pritet qė gjatė kėsaj periudhe tė kuptojmė pėr projektet e saj tė reja tė cilat shpreson qė do tė pėlqehen nė publik.
 (K. Bajrami / zeri)

      Edona Llalloshi - E Vertete [Teksti dhe Klipi]
Kalendari
21/11/2014
Gėzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Eduart Dėma
Eduart Dėma
2014 vjeē
R.I.P.     Pėrkujtojmė:
Marie Kraja
Marie Kraja
(1911-1999)

Votimi i Javes
   17-23 Nentor 2014

Cili Bashkepunim Do Ju Pelqente?

  Nora Istrefi Feat Lyric Master

  Dafina Zeqiri Feat Flori

  Kida Feat Dr.Mic

  Elvana Gjata Feat Alban Skenderaj

  Era Istrefi Feat Capital T

  Arta Bajrami Feat Etnon

Votimi i Javes

Qendra e Dobesimit EquiLybra