A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Erduan HiseniTags: Erduan Hiseni
Jeton dhe vepron në        Mosha: 15 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Binjaket  
Erduan Hiseni është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë ilahi.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...

>> Dërgo Biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  9 :: O Zot Une Jam I Varfur ::  
 :: Dera Xhamis ::  
 :: Lamtumirë Kosovë ::  Loading...Kalendari
24/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gaqo Çako
Gaqo Çako
82 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Nikolla Zoraqi
Nikolla Zoraqi
(1929-1991)

Votimi i Javës
   22-28 Janar 2017

Kush Ju Pëlqen Më Shumë?

  Dhurata Dora

  2po2

  Majki

  Capital T

  Dafina Zeqiri

  Gent Fatali

Voto