A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ermira JusufiTags: Ermira Jusufi
Vendlindja: Vushtrri    Jeton dhe vepron në        Mosha: 33 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Ermira Jusufi është një poete e njohur. Pas mbarimit të Gjimnazit “Eqrem Cabej”, në vendlindje, ka vazhduar studimet për histori, në Universitetin e Prishtinës. Gjatë gjithë kohës sa ishte nxënëse dhe si studente, Ermira R. Jusufi ka qenë aktive në jetën letrare, duke shkruar e paraqitur shkrimet e saja në klubet letrare të shkollave të rrethit, në emisione të ndryshme kulturore të radiove të atëhershme lokale dhe në pjesëmarrje aktive, në organizimin e jetës letrare. Vazhdon me për... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3 / Votuan:  1

Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto