A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Erza MuqoliTags: Erza Muqoli, Erza Muçolli, Erza Mucolli, Kids United
Erza Muqoli është një këngëtare e njohur, që këndon muzikë junior. Erza Muqolli eshte 9 vjecarja me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France,ne qytetin Sarreguemines. Qysh ne moshen 2 vjeçare familja e saj e ka verejtur talentin e saj per muzike. Erza gjithmone enderronte qe te marre pjese ne ndonje spektakel muzikor,e tani asaj iu dha mundesia.Ajo konkuroi ne spektaklin e madh muzikor ne Paris "France got talent" .Me ne fund Erza pranohet aty,si "25 vjecare",dhe ... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  103 :: Tout Le Bonheur Du Monde ::  
 :: Destin ::  
 :: Imagine ::  
 :: On Ecrit Sur Les Murs ::  
 :: Qui A Le Droit ::  Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto