A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
F-KayTags: F-Kay, F-K, F-Key, F Kay, F Key
Vendlindja: Prishtinë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 36 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Shigjetari  
F-Kay është një këngëtar i njohur. Fatmir Krasniqi aka F-Kay shprëngulet ne Suedi ne vitin 1992 kur ai ka qene 11 vjec. F-Kay jeton ne Hasselhölm 90 km ngat Mälmös. Hobi i F-Kay ishte me shkruajt teskte,e cila mori atë të përfshirë në industrinë e muzikës. Ne vitin 1997 F-Kay vendos për te filluar repin, të cilat në të njëjtin vit ai regjistroi këngën e tij të parë në anglisht. Si koha shkoi F-Kay mori për të futur Bleron dhe vellain e Bleros Burimin, dhe filloi një grup i qua... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  1 :: Magnet ::  
 :: Edhe Njo ::  
 :: Sonte Kemi Party ::  
 :: Shuj ::  Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto