A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Fabiola AgalliuTags: Fabiola Agalliu
Fabiola Agalliu është një këngëtare e njohur. Kengetaren Fabiola Agalliu e kemi pare shume energjike ne interpretim. Pjesemarrja e saj ne The Voice of Albania dhe suksesi deri ne cerekfinale do ta bente te njohur per te gjithe audiencen mbareshqiptare. Paraqitet per hete te pare ne Top Fest 9 me kengen “Eci” dhe me pas ne Top Fest 10 me kengen “Dy Pika Shi”.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.2 / Votuan:  5


Loading...Kalendari
16/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Anila Mimani
Anila Mimani
44 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto