teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Fabiola MakaTags: Fabiola Maka
Vendlindja: Gjakove    Jeton dhe vepron në        Mosha: 7 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshqit  
Fabiola Maka është një poete e vogël. Fabiola eshte ne Shkollen Fillore "Edmond Hoxha" Junik. Pasjoni qe i erdhi te shkruaj kete poezi eshte nga dashuria e nenes e cila akomo kujdeset per te.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 
Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto