A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Fahredin ShehuTags: Fahredin Shehu
Vendlindja: Rahovec      Mosha: 45 Vjeç  
Fahredin Shehu është një poet i njohur. Fahredin Shehu është shkrimtar shqiptar. Studimet universitare i kryen ne Universitetin e Prishtinës, Studime Orientale. Aktivisht mirret me kaligrafi duke zbuluar teknika dhe mediume te reja për këtë lloj specifik të artit vizuel. Jeton dhe punon ne Prishtine Studiues i trashigimise shpirterore boterore. Shkruan edhe veshtrime estetike per artin vizuel Krijimtaria NUN- përmbledhje me poezi mistike, 1996 botim autori, SHUMËSI E PADUKSH... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto