teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gëzuar Festën e Pavarësisë!
Gëzuar Festën e Pavarësisë!
Intervistë Ekskluzive:

Estrada Uron 28 Nëntorin

Kombi ynë nëpër shekuj të përgjakur ka shënuar historinë e lavdinë, duke ngritur lartë vyrtytet njerëzore. Si kurorë e gjithë arritjeve konsiderohet shpallja e pavarësisë, më 28 nëntor 1912. Për nder të kësaj feste, kemi intervistuar disa prej artistëve më në zë me pyetjen: Si e përjetoni këtë festë dhe mesazhi juaj për mbarë kombin? 54315 Merita Halili: Gëzuar 28 nëntori të gjithë shqiptarëve kudo që janë!. 33758 Genc Prelvukaj: Ne ishim njerëz që thyem shpata ndër beteja. Bëmë e humbëm kështjella. Shumë herë pa tokë e det, shtëpi e fis. Lidhëm besë me malet kur humbëm fushat. Na vranë e i vramë. Hapëm ditën në gjak e mbyllëm natën në vaj I uruam ...

Votimi: Kënga Hymn Për Pavarësinë

Ju lutem prisni...

Quiz Për Festën e Pavarësisë: 1 | 2 | 3 | 4 | 5

";

:: Videoklipe Për Pavarësinë


:: Më Shumë Këngë Për 28 Nëntorin


:: Urimet Për Festën e 28 Nëntorit
Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto