A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Festivali i 13-të në RTSH
Festivali i 13-të në RTSH
Teatri i Operas dhe Baletit, TIRANE
Prezantuesit: Arta Dade & Esat Teliti
TV/Radio: TVSH / Radio Tirana


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4 / Votuan:  5Loading...


Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto