A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Frederik NdociTags: Frederik Ndoci
Vendlindja: Shkodër    Jeton dhe vepron në        Mosha: 58 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Ujori  
Frederik Ndoci është një këngëtar dhe autor këngësh shumë i njohur, që këndon muzikë e lehtë. Frederik Ndoci u diplomua në 1977, në shkollën e mesme artistike "Prekë Jakova", për instrumentin Oboe. Gjithashtu zotëron edhe instrumenta të tjerë : akkordeon, pianon e kitarën. Studimet e larta i kreu në Akademinë e Arteve të Bukura në Tiranë, për dramaturgji. Qysh në fëmijëri ka marrë pjesë në të gjithë festivalet lokale e kombëtare për fëmijë, si solist, në interpretime të vlerësuara me çmime kombëtare dhe lokale : 1967 - çmimi i tr... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  18Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë » :: Ah Ky Mall ::  
 :: Lules ::  
 :: Zonja Shkoder ::  
 :: Por Si Ti Nuk Ka Nje Tjeter ::  
 :: Ai Qe Ka Nje Dashuri ::  
 :: I Dehur Jam ::  
 :: Kur Dashuria Me Flet ::  
 :: Shkoder Moj Dil E Prite ::  
 :: Kenge Kurbeti Shkodrane ::  
 :: Palma Cubana ::  


Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto