teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
G-HostTags: G-Host
  Mosha: 2017 Vjeç  
G-Host është një grup muzikor jo shumë i njohur. Pershendetje, shikues te nderuar, tani do t'ju tregojme se grupi G-host eshte nje grup me rrebe, normalisht kur them me rrebe eshte diqka e mire. Dhe pse kane pak kenge, ata arriten ta fitojne zemren e femrave, pasi kete e kishin synim, ti bejne femrat per vete, e tashme qe i kane bere, siduket nuk i duhet me muzika. Kenga qe pati sukses padyshim qe eshte "Djathte majte" e cila sipas tyre i eshte kushtuar dragices. Grupi eshte formuar qysh ate... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti


Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto