Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Gjiko

Tags: Gjiko, Asdren Gjikolli, Gjiko Fly Boy, Gjiko Flyboy

Vendlindja: Pejë    Jeton dhe vepron në        Mosha: 25 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
Gjiko është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Gjiko eshte nje emer i njohur per te gjithe, per shkak te bashkepunimeve te tij shume te suksesshme qe ka publikuar koheve te fundit. Emri i vertete i reperit eshte Asdren Gjikolli. I lindur ne Peje, kengetari ka ushtruar gjate adoleshences se tij sportin e rruges Parkour, prej te cilit ka marre edhe nofken Flyboy. Eshte angazhuar ne muzike qe ne femijeri, ndersa Hip Hop eshte tradite ne familjen e tij qe prej vitit 1997. Pas disa kengeve, te ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


  • Gjiko ka këto rrjete sociale:
Zgjidhni me sa yje do votoni
 Mesatarja:  4.9 / Votuan:  215

667 (1 Hap Para Dreqit) (2012)Yjet Nalt
Je Shku
Mos Ma Përzij
Hajt Hajt
Edhe Tri
Si Me Def
Bari Terla (Shllajferic)
1mishe

» Dërgo Një Këngë »

Përkthime 
teksteshqip.com © 2007 - 2017