teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Foto

» Dergo Nje Foto Tani »Faqet:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
>>
Faqet:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
>>

» Dergo Nje Foto Tani »

FOTO FOKUS
  • Nesër Lansohet “Me Mu” E Greta Koçit, Gold Ag-Së & Eni Koçit
    Këngëtarja Greta Koçi & reperi i njohur Gold Ag sollën një bashkpunim shumë interesant gjatë muajit shtator. Mas Miri ishte kënga e cila mblodhi këtë dyeshe dhe u pëlqye mjaft shumë nga fansat. E tani Gold Ag & Greta rikthehen me një tjetër bashkpunim, por kësaj rradhe me vete ata kanë edhe këngëtaren e njohur Eni Koçi. Kënga ka përfunduar së inçizuari dhe titulli i saj do të jetë Me Mu, për muzikë & tekst janë përkujdesur Gramoz K... »
  • Gold Ag Në Varrimin E Beg Rizaj
    Reperi i njohur Gold Ag ka qenë sot në varrimin e Beg Rizaj në Gllogjan të Deçanit, ku u zhvillua edhe ceremonia mortore. Dy ditë më parë, në emisionin Zonë e Lirë, ai u shpreh përkrah djemve që dhanë jetën në Kumanovë duke thënë madje që është i gatshëm edhe për luftë. Si kundër Gold Ag njihet se një ndër reperët më patriotë që ka estrada jonë.... »
  • Ja Si Duket Gold Ag Me Flokë Më Të Gjata
    Është publikuar një fotografi nëpër disa faqe të ndryshme satirike, ku viktima e tyre e rradhës ëshë reperi i njohur Gold Ag. Disa fansa kanë publikuar një fotografi të cilën e kanë realizuar me photoshop dhe shihet Gold-i me flokë të gjatë të kthyera nja njëra anë. Sigurisht që kjo foto ka shkaktuar momente qesharake tek shumë fansa të tij.... »


Kalendari
27/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Afrim Muçiqi
Afrim Muçiqi
48 vjeç
Bobby Valentino
Bobby Valentino
37 vjeç
Anonimos
Anonimos
29 vjeç

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Katy Perry

  Taylor Swift

  Rachel Platten

Voto