A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Hadis HaxhillariTags: Hadis Haxhillari
Jeton dhe vepron në        Mosha: 16 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Bricjapi  
Hadis Haxhillari është një këngëtar jo shumë i njohur, që këndon muzikë ilahi. Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje nje Ilahi te quajtur "ERDHI MUAJI RAMAZAN". Hadis Haxhillari ka lansuar kohet e fundit edhe nje ilahi tjeter te quajtur "NENA LOKE". Jeton dhe Vepron ne Prizren.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  2 :: Nena Loke ::  
 :: Erdhi Muaji Ramazan ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto