A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
HadiseTags: Hadise
Vendlindja: Mol      Mosha: 31 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Hadise është një këngëtare e huaj shumë e njohur, që këndon muzikë pop. Hadise, e lindur si Hadise Açıkgöz, është këngëtare nga Turqia. Kariera e këngëtares Hadise filloi në vitin 2003 në Idool (Idolin-Show-in për talent në Belgjikë) në vitin 2003 ku ajo mbërriti deri në gjysëm-finale. Këngët e saj kanë qenë në gjuhën Turke dhe Angleze, gjithsesi pavarësisht karierës së këndimit ajo ka prezantuar edhe shumë show-e në Belgjikë dhe Turqi. Në vitin 2009 Hadise riprezantoi Turqinë në Festivalin Evropian të Këngës 20... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.8 / Votuan:  6 :: A God Kiss ::  
 :: Prenses ::  
 :: Sakýn Gitme ::  
 :: Milk Chocolate Girl ::  
 :: My Body ::  
 :: Nerdesin Askem ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto