A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Hajredin GjetaTags: Hajredin Gjeta, Hajredin Gjetja
Vendlindja: Dibër E Vogël    Mosha: 48 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Hajredin Gjeta është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. I lindur dhe i rritur me muzikën e pastër shqipe, të cilën e këndon me shumë dëshirë dhe vullnet, është i madhi Hajredin Gjeta. Fillet e para të karrierës së tij duken në moshën shumë të re, atëherë kur dëshira ishte e madhe dhe mundësia tepër e vogël. Me muzikën pauzon në kohën e rregjimit të vonshëm komunist, për të vazhduar në vitin 1991. Ka rregjistruar një numër të madh këngësh, dy albume, bashkëpunime me këngëtarë të ndryshëm, balad... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  11 :: Lamtumir ::  
 :: Vijn Pamporat ::  
 :: Hajde Se Bashku Te Kendojme ::  
 :: Kacatorja ::  
 :: Shoqenia ::  
 :: Si Mesova Une Zavalli ::  
 :: S'du Me Ditë Hallet Te Shpia ::  
 :: Mka Lind Nena Me Kemishe ::  
 :: Ktheu Zemer Ktheu ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto