teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Hakan AltunTags: Hakan Altun
Vendlindja: Stamboll    Jeton dhe vepron në        Mosha: 44 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Luani  
Hakan Altun është një këngëtar i huaj i njohur. Hakan Altun is a Turkish singer, songwriter and an instrumentalist. He was born in Istanbul. When he left elementy, he got a place in the academy of music, where he completed his secondary, high and university education, thanks to his grandfather Hafız Zeki Altun. After he had had a BA in music, he continued his studies in music specifically on Traditional Turkish Music. In the second year of his studies, he quitted school and began to pursu... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
  :: Kabul Et ::  
 :: Telefon ::  


Kalendari
26/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nita Bahtiri
Nita Bahtiri
24 vjeç
Hidaver Osmani
Hidaver Osmani
49 vjeç
Gerard Merdani
Gerard Merdani
23 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto