A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
I.N.S.E.C.TTags: I.N.S.E.C.T, Alidema, Insect, I.N.S.E.C.T., Adhurim Alidema
Vendlindja: Gjilan    Jeton dhe vepron në        Mosha: 28 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Gaforrja  
I.N.S.E.C.T është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Emni: Adhurim Mbiemri: Alidema Ne moshen 3 vjeçare ne Vitin 1991, Bashke me familje U Shperngulen ne Berne Te Zvicrës per te filluar Jeten e Re.ne Vitin 1994, filloj te Vijoj mesimet prej klases se pare, deri ne klasen e 9, dhe pasi qe kreu shkollen,ne koken e tij ishte vetem rapi, si qdo te rinje edhe aj ka pasur konflikte me disa djelmosha shkaku i repit dhe keshtu filloj me freestyle. Ne kosov, aj filloj shkollen e mesme private ne Ferizaj... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  47
» Dërgo Një Këngë »


 :: On Weed ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto