teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ibra-GTags: Ibra-G, Ibra G
Vendlindja: Kukes    Jeton dhe vepron në        Mosha: 24 Vjeç   Shenja e Horoskopit: Peshorja  
Ibra-G është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë hip-hop. Ne moshen 13 vjeçare, IBRA-G nisi hapat e para ne boten e muzikes. Kur ishte 14 vjeç emigroi drejt Italise, ku dhe jeton aktualisht. Nderkohe u krijua grupi "SHQIPONJAT E ZEZA" nga Ibra G, Themeluesi, G As. Ne te njejten kohe, ka mbaruar me sukses albumin "JETA VAZHDON" dhe kenget priten te dalin ne muajt ne vazhdim. Disa nga kenget e albumit te ri jane: "Oj shqiptare", "Stasera", "Shqipet n'aksion", "Ku je", "Giro ne qytet", "Qa kerkoin" etj.... >> Lexo gjithë biografinë >>


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto