A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Këngët
Ibrahim KasamiTags: Ibrahim Kasami, Ibrahim Kasumi
Ibrahim Kasami është një këngëtar i njohur, që këndon muzikë popullore. Ibrahim Kasami është ndër ata këngëtar që me zërin e tyre kanë bërë vend në zemrat e publikut të gjërë. është nga Tetova dhe rruga e tij në muzikë ka nisur që në fëmijëri, e trasuar nga i ati, që i binte mrekullueshëm kavallit. Dashuria e parë e Ibrahimit ishte çiftelia dhe tingujt e saj të mrekullueshëm. Më pas, Ibrahim Kasami nisi të këndonte e të dëshmohej në shumë vende, duke u bërë edhe tejet i angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Këngëtar... >> Lexo gjithë biografinë >>


Nuk ka akoma asnjë votë
 Albume:

» Dërgo Një Album »


» Dërgo Një Këngë »


 :: Hysen Aga ::  
 :: Digju Zemër ::  
 :: Nusja E Shtir ::  
 :: Larg Vendlindjes Ne Gurbet ::  Loading...Kalendari
17/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Calvin Harris
Calvin Harris
33 vjeç
Skifter Etemi
Skifter Etemi
41 vjeç
Beka
Beka
37 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Jusuf Gervalla
Jusuf Gervalla
(1945-1982)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Voto