A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ilahi ShqipILAHISHQIP

:: Top 10 Artistët e Javës

 • 1. Adem Ramadani

  Adem Ramadani -- një ish këngëtar mjaft i njohur nga shkupi i cili me disa prej albumeve te tija para disa vitesh ka korrur suksese te mëdha deri atë ditë kur ai vendosi te perqafoj fort Islamin dhe ne atë menyr te distancohet nga muzika duke filluar te kendoj Ilahi me përmbajtje Islame ne gjuhën Shqipe. Ademi esht nga SHKUPI dhe po ashtu jeton...
  Lexo gjithë biografinë

  Adem Ramadani
 • 2. Ilahi Te Ndryshme

  Nuk kemi arritur të gjejmë një biografi për Ilahi Te Ndryshme
  Ju lutemi të na ndihmoni

  Ilahi Te Ndryshme
 • 3. Nusret Kurtishi

  Nuk kemi arritur të gjejmë një biografi për Nusret Kurtishi
  Ju lutemi të na ndihmoni

  Nusret Kurtishi
 • 4. Amar Ismaili

  Nuk kemi arritur të gjejmë një biografi për Amar Ismaili
  Ju lutemi të na ndihmoni

  Amar Ismaili
 • 5. Shpend Limani

  Nuk kemi arritur të gjejmë një biografi për Shpend Limani
  Ju lutemi të na ndihmoni

  Shpend Limani
 • 6. Mevlan Kurtishi

  U rrit në frymën islame bashkë me familjen në vendlindjen e tij. Si fëmijë ishte i pasionuar pas artit dhe krijimtarisë letrare, i cili këndonte dhe shkruante tekste. Kurioziteti dhe dashuria për muziken e shtyri të mësoi si të luante në disa intrumente muzikore qysh në fëmijëri. Rreth këndit fetar të tij u përkujdes i ati Sejdi Kurtishi, i cili ës...
  Lexo gjithë biografinë

  Mevlan Kurtishi
 • 7. Adelina Jashari

  Adelina Jashari ka lindur ne veri te Mitrovices. gjithashtu vie nga ky vend dhe tani ka ndrruar vendbanim ajo jeton ne Prishtine eshte e martuar me nje musliman me fe dhe shkon ne shkollen fetare. Deri me tash ka nje album me 8 kenge Ilahi live, ku ato kenge i ka inqizuar ne xhamijen e llapit ne Prishtine. Ajo po ashtu ka nje vella, nje moter dhe ...
  Lexo gjithë biografinë

  Adelina Jashari
 • 8. Erduan Hiseni

  Nuk kemi arritur të gjejmë një biografi për Erduan Hiseni
  Ju lutemi të na ndihmoni

  Erduan Hiseni
 • 9. Hadis Haxhillari

  Hadis Haxhillari vijon mesimet ne Gjimnazin "GJON BUZUKU" Prizren. Ai qe kur ka qene femije, kishe deshire te kendonte dhe me te vertet kishte talent. Pasi mori perkrahje nga familja, te afermit dhe shoqeria, vendosi qe te publikoje nje Ilahi te quajtur "ERDHI MUAJI RAMAZAN". Hadis Haxhillari ka lansuar kohet e fundit edhe nje ilahi tjeter te quaj...
  Lexo gjithë biografinë

  Hadis Haxhillari
 • 10. Egzon Abazi

  Nuk kemi arritur të gjejmë një biografi për Egzon Abazi
  Ju lutemi të na ndihmoni

  Egzon Abazi

:: TopSpot Ilahi

» Renditja e Plotë »

:: VideoKlipet e Reja Ilahi

» Renditja e Plotë »

:: Më Shumë Artistë

Loading...


Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto